Fascinace stavěním již po generace

Srdečně Vás vítáme ve skupině podniků Dennert ve Schlüsselfeldu.

Dennert je středně velký rodinný podnik s dlouhou tradicí, který se plně upsal fascinaci moderního stavění. Jako specializovaný dodavatel výrobků pro moderní, rychlé a energeticky účelné stavění sázíme vše na to, že Vás přesvědčíme našimi více než 80 lety zkušeností a garantovanou kvalitou.  

Historie firmy Veit Dennert KG začíná roku 1933 založením obchodu se stavebninami. Ideální základ značky Dennert však pokládá vize Veita Dennerta, spočívající ve stavbách domů nejlepší kvality, rychle a cenově příznivě. Do současné doby se tato vize stala realitou.  

Firma Dennert se se svými inteligentními řešeními masivních domů a ekologickými stavebninami etablovala v tuzemsku i zahraničí jako průkopník inovací ve špičkové skupině našeho odvětví. Rozhodující u firmy Dennert jsou efektivní tovární předvýroba a péče o stavebníky orientovaná na servis.

Již od roku 1995 nabízíme hotový sklep, který byl v roce 2005 znovu podstatně vylepšen a nyní se vyrábí pod ochrannou známkou BASE na vlastní výrobní lince. Se založením společnosti Dennert Massivhaus GmbH v roce 1998 byly do nabídky výrobků zařazeny masivní prefabrikované domy.  

Ale také evergreeny, jako strop Dennert DX vyráběný od roku 1978, se neustále dál zdokonalují. Verze hotového stropu uvedená na trh roku 2010, DX-THERM, byla ve stejném roce zhodnocena nezávislou porotou jako TOP inovace. To vše znovu ukazuje: Dennert myslí vždy o jeden krok napřed a průběžně pracuje na nových řešeních, jak v klíčových oblastech firemní centrály, tak na různých dalších pracovištích.


Významné mezníky skupiny Dennert

1933 Veit Dennert zakládá obchod se stavebninami
1948 přeměna z obchodníka na výrobce
1978 zahájení výroby prvkového schodiště a stropu DX
1998 založení společnosti Dennert Massivhaus GmbH
2000 na trh přicházejí první domy ICON
2001 je založena společnost Poratec specializovaná na izolační hmoty
2005 na trh je uveden sklep BASE
2007 Veit Dennert KG se zařazuje mezi „TOP 100“ firem
2010 DX-THERM se stává TOP inovací roku
2015 Dennert je expertem na maximální prefabrikaci

Nové prožívání staveb – princip prefabrikace

Dennert zjednodušuje procesy a nabízí odbornosti, které přesvědčují

Dennert dnes zdokonaluje tovární předvýrobu betonových prefabrikovaných dílů, angažuje se v oblasti trvale udržitelných staveb a nabízí stavebníkům dlouhodobou péči na nejvyšší úrovni. 

Stavět pro budoucnost a dodávat prvotřídní kvalitu – to je naše poslání. K tomu účelu vyvinula firma Dennert promyšlený, efektivní a navzájem sladěný sortiment výrobků. U firmy Dennert obdržíte spektrum služeb, vyhovujících všem Vašim nárokům. Ať se jedná o inovativní stropní systém, nebo kompletní stavební systém, Dennert nabízí vše, co souvisí se stavěním.  

Stavět s firmou Dennert znamená: rozsáhlé přemístění staveniště do továrny. Stavíte tedy takřka nezávisle na počasí, protože Dennert dodává stavební díly ve sjednaných termínech na Vaše staveniště. Prefabrikované díly Dennert se osvědčují již desítky let – pro stavby soukromých domů, vícepodlažní stavby nebo výstavbu objektů.


Výroba v továrně.  To garantuje Vašemu budoucímu domovu kvalitu, energetickou efektivitu a hospodárnost na nejvyšší úrovni.

Logistika. Hotové díly prefabrikované v továrně se dodávají na staveniště just-in-time. Staveništní logistika je tedy možná jen s několika jízdami nákladních vozidel.

Odborný tým.  Náš školený tým montuje prvky na přání přímo na místě, aby Vaše novostavba stála v termínu a během nejkratší možné doby.

Moderní stavění. Díky inteligentní „inhouse“ výrobě s kontrolovanou kvalitou změnila firma Dennert stavění na vypočitatelný proces.

Podpora architektů

Vývoj individuálních řešení obytných domů. Nenabízíme žádné velkosériové zboží, nýbrž bohaté spektrum promyšlených stavebnin, které mohou být naprosto individuálně přizpůsobeny Vašim požadavkům a přáním. U firmy Dennert najdete odborníky, kteří Vám svými rychlými řešeními a odpověďmi ušetří čas a tedy peníze. Dennert pokrývá od dodání jednotlivých cihel až po kompletní stavební systém prakticky každou myslitelnou fázi projektu.      

Individuální, rychlý, vysoce kvalitní a spolehlivý: Přizvěte Dennert ke svému stavebnímu záměru. Jednoduše nám zavolejte na číslo: 318 694 766


Výhody – co Vám Dennert může nabídnout

Více individuálního poradenství. Dennert nabízí nejlepší výrobky za nejlepší cenu – ale s tím se ještě nespokojíme. Dennert si přeje, aby Váš stavební projekt byl plně úspěšný. Proto Vás doprovázíme ve všech fázích s kompetentním a komplexním poradenstvím. Leží nám na srdci Vaše spokojenost – abyste mohli Dennert ze svého upřímného přesvědčení doporučit dál.

Více možností. Od jednotlivé cihly přes kompletní hrubou stavbu až po dům připravený k nastěhování dodává Dennert stavební řešení pro každou myslitelnou fázi prací. Chcete jen to nejlepší z nejlepšího? Nebo kladete důraz na hospodárnost? Pak má pro Vás Dennert v oboru stavebnin vždy správnou odpověď ze férovou cenu. S firmou Dennert ušetříte při stavění hotové peníze, s nimiž si můžete splnit jiná přání a zvýšit kvalitu života.

Více technické odbornosti. U firmy Dennert jsou všichni odborníci sdružení pod jednou střechou. Krátké procesy a nekomplikovaná jednání šetří čas, peníze a předcházejí chybám. Dennert promýšlí Váš stavební projekt od začátku do konce předtím, než začnete s realizací – aby vše skutečně fungovalo, jak bylo naplánováno, a aby byla vyloučena nepříjemná překvapení.

Více staveništního servisu. Stavební profesionálové firmy Dennert zkoumají předem všechny podmínky na staveništi, včetně příjezdových možností a umístění jeřábů nebo skladů. Také montáž mohou na přání provést zkušené týmy firmy Dennert. Můžete si tedy být již před zahájením stavby jistí, že nedojde na žádné neočekávané dodatečné náklady.

Více kvality. Protože při stavění nejde jen o vysoce kvalitní jednotlivé výrobky, nýbrž o optimální souhru energeticky efektivních systémových stavebnin, nabízí Dennert rozsáhlý balík různorodých stavebních řešení a poradenských služeb. Všechny komponenty jsou dokonale vzájemně sladěné, vše do sebe od začátku zapadá. S firmou Dennert eliminujete časové ztráty v důsledku nepříjemných opravných prací na staveništi.

Více finanční vůle. S vyzrálými výrobními systémy a nejnovějšími technologiemi vytváříme vysoce nákladově efektivní a variabilní pracovní postupy pro výrobu a montáž.  Toto je Vaše výhoda: Dennert má pro všechny projekty vždy nejpříznivější řešení – to rozšiřuje Vaši finanční vůli.

Více bezpečnosti. Dennert je ve všech otázkách staveb Vaším kompetentním partnerem. U Vašeho stavebního projektu neseme plnou odpovědnost – za technické vypracování a výrobu, ale také za servis a kvalitu.


Vybudovaná trvanlivost – rekultivace pískoven

Dennert přebírá odpovědnost za lidi a přírodu, protože budoucnost se staví dnes.

S ekologickými stavebními materiály a výrobními procesy si skupina Dennert Gruppe vydobyla vynikající pověst. Naše masivní prefabrikované domy a stavební díly, např. strop DX-THERM, platí v celé Evropě za vzorové příklady energeticky efektivního, trvale udržitelného stavění.  

Vedle naší obchodní činnosti se zasazujeme také o ochranu zvířat a přírody. Za každou nákladní soupravu naloženou kameny, která opustí náš závod, vykazujeme jeden čtverečný metr biotopu. Díky rekultivaci vytváříme nové životní prostory pro ohrožené druhy rostlin a zvířat. Podařilo se nám tak, že se v našich regionech znovu usídlily vzácné druhy ptáků, jako ledňáček nebo kulík říční. Kromě toho podporuje naše skupina podniků organizaci „Flussparadies Main e. V.“.


Rychlá a kompetentní podpora

Jsem rád zodpoví vaše dotazy a my zajistíme pro neformální konzultace. U všech technických otázkách a komerčních odpovědět na náš tým odborníků , k dispozici od pondělí do pátku hodin. 7.30 do 17.00.
Infolinka: +420 318 694 766 mail info@dennert.cz