Řešení, která přesvědčí

Materiały a systémy – made by Dennert

„Made by Dennert“ je záruka kvality, která překonává naše konkurenty na trhu.

 Na základě této filozofie se Dennert snaží stále více přesunout výrobní proces stavebních materiálů ze stavby do továrny .

Díky tomuto se nám podařilo transformovat tradiční stavební proces ze stavby do továrny, což zaručuje přesné plánování a nadstandardní kvalitu produktů, na počasí nezávislý a extrémně efektivní proces montáže který je nepřekonatelný z hlediska přesností, doby trvání, požární ochrany, životnosti akustické izolace a ekologie.

Naše prvky spolupracují se všemi tradičními stavebními konstrukcemi a kromě toho nabízí sofistikovaná řešení jako topení/chlazení, vzduchotechnické vedení, elektroinstalace atd. integrovaná při výrobě do stropního systému. Toto velmi přispívá ke zkrácení výstavby a podstatnému snížení poruch a závad vzniklých při použití klasické technologie.

Více než 100.000 realizovaných projektů za posledních 20 roků - tento výsledek hovoří sám za sebe . Budování důvěry je pro nás důležité. Více než 4.500 klientů ročne si vybere Dennerta jako kompetentního partnera pro realizaci svých stavebních projektu.  Naše partnery se neustále snažíme přesvědčit o kvalitě našich služeb.


Přehled výrobků

Péče o individuální potřeby, rychlé tempo, nejvyšší kvalita a spolehlivost - stavební projekty s Dennertem jsou tou nejlepší volbou.

Vodotěsné. prefabrikované sklepy, masivní, suché sklepy BASE jsou k dispozici v mnoha různých variantách a výškách

Prefabrikované stropy DXTHERM (topení + chlazení) entované stropy DX zaručují nejvyšší kvalitu a přátelskou atmosféru.

Víceprvkové schody elké množství různých variant - STEP schody nabízejí našim klientům široký výběr.

Montované stěny Masivní, suché, ekologické a rychlé montáže. Díky stěnám KX má místnost optimální klima.

Kulaté a obdélníkové sloupy Přesně vyrobené konstrukční prvky přímo od výrobce

Klimatické profily. Energeticky účinné systémy pro klimatizaci místností. Nízké náklady na nové i renovované budovy


Dla wszystkich, którzy chcą więcej

XCON – nowoczesny system budowlany firmy Dennert

Již několik desetiletí se Dennert zavázal k tomu, že stavění bude jednodušší, rychlejší a bezpečnější. Systém XCON je kombinací dokonalého konstrukčního systému a masivního vnějšího plotu.

Na stavbě si můžete být jistí vysokou kvalitou systému XCON. Použití systému XCON nám umožňuje vyhnout se měsícům stavebních prací, které jsou přerušeny nepříznivými povětrnostními podmínkami a obtížemi při komunikaci mezi různými dodavateli.V továrně vyráběné masivní stavební prvky jsou součástí stavby. To vám umožní vyhnout se nebezpečné vlhkosti a také výrazně zkrátí dobu výstavby.

Budoucnost se staví již dnes

Energeticky efektivní koncepce, rozumné využívání surovin a péče o pohodu obyvatel. Toto jsou požadavky na moderní výstavbu. Kritériem určujícím hodnotu budovy je často spotřeba energie. Proto by měla být učiněna důležitá rozhodnutí ve fázi výstavby.

Vyplatí se výběr stavebních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Prefabrikované prvky firmy Dennert jsou energeticky úsporná a šetrná k životnímu prostředí, která umožňují udržet dlouhodobou hodnotu budovy.


Kulaté a obdélníkové sloupy - betonové sloupy přímo od výrobce

Betonové sloupy Dennert plní mnoho funkcí - přitahují pozornost a zároveň jsou atraktivním prvkem budovy.

Sloupy dodávají objektu osobitý charakter a styl, jedinečné kulaté a obdélníkové sloupy společnosti Dennert mají mnoho různých aplikací - jako sloupy na verandě u vstupních dveří, podpěrné sloupy balkonu nebo budovy, nebo jako sloupy v zahradě.

Sloupy Dennert mají hladký povrch bednění a jsou vhodné pro všechny typické aplikace v budovách a je možné si zvolit průřez a délku sloupu.

 

 


Výroba v továrně Díky tomu se domy našich zákazníků se vyznačují nejvyšší kvalitou a také úsporami energie a náklady.

Logistika Prefabrikované prvky jsou dodávány na staveniště zákazníka v souladu s principem "Just-in-Time". Stačí pouze přemístit objednané položky s auta na stavbu.

Tým odborníků Na přání zákazníka náš kvalifikovaný tým sestaví prvky místa tak, aby mohla být stavba dokončena co nejdříve.

Moderní výstavba Díky inteligentnímu procesu prefabrikace s neustálou kontrolou kvality Dennert činí stavbu jednoduše organizovatelnou.


Podpora architektů

Naši klienti vytvářejí individuální koncepty bydlení. Nenabízíme hotová řešení, ale široké spektrum promyšlených stavebních prvků, které přizpůsobujeme individuálním požadavkům a potřebám zákazníků. Odborníci kteří pracují v Dennertu, rychle sladí detaily a poskytnou odpovědi, což umožňuje našim klientům šetřit čas a peníze. Dennert nabízí služby prakticky na jakékoliv úrovni - od prefabrikovaných jednoduchých prvků až po kompletní systémy budov.

Individuální přístup, rychlé tempo, nejvyšší kvalita a spolehlivost - Dennert splní požadavky každého stavebního projektu.


Rychlá a kompetentní podpora

Jsem rád zodpoví vaše dotazy a my zajistíme pro neformální konzultace. U všech technických otázkách a komerčních odpovědět na náš tým odborníků , k dispozici od pondělí do pátku hodin. 7.30 do 17.00.
Infolinka: +420 318 694 766 mail info@dennert.cz