Inteligentní stropní systémy od firmy Dennert

Různorodý program pro všechny prostorové situace

Stropní systémy Dennert existují pro nejrůznější stavební poměry a požadavky: Prefabrikovaný strop DX, strop z předpjatého betonu SP, prvkový strop MS.  

Dennert dodává nosné stropy z předpjatého betonu pro rozlehlé tovární a skladové haly, ale také obzvlášť nákladově příznivé systémy, které nevyžadují žádný přidaný bednicí materiál.  

I když je možné používat stropy Dennert nejrůznějšími způsoby, jedno mají všechny společné: Lze je velice rychle, s nízkými náklady a bez velké spotřeby materiálu namontovat – často dokonce zcela bez drahého

stavebního jeřábu. Stropy Dennert jsou již z výroby ideálně připravené pro elektroinstalaci a integraci moderních klimatizačních systémů. Přesvědčují rovněž vynikajícími hodnotami ochrany před hlukem a tepelné izolace.  

Své mimořádné přednosti uplatňují stropy Dennert tehdy, když se jedná o zvláštní architektonické požadavky: Strop Dennert DX může být například opatřen nosnými masivními balkony – kompletně se speciální izolací bránící vzniku tepelných mostů. Na přání lze realizovat také přesné a slícované přípojky schodišť.


Doporučujeme Vám přečíst si hlavní výhody stropního systému DX - nejlepšího stropního systému na trhu

Více než 18 milionů metrů čtverečních realizovaných stropů od roku 1978.

Masivní strop DX je možné rozšířit o topný a chladicí systém a o přípravu na větrání místnosti. Příslušné součásti jsou do stropu integrovány již v závodě, čímž se minimalizuje námaha a stavební časy na staveništi. Topení, chlazení a větrání v jediném systému. Maximálně pohodové klima při minimální spotřebě energie, která šetří výdaje.

Využijte výhod inteligentního stropu DX

Existují různé možnosti, jak vyrobit stropy z betonu: ze staveništního betonu přímo na staveništi, nebo za dokonale příznivých podmínek v továrně.  

Strop DX se vyrábí za nepřetržitého sledování kvality a splňuje všechny požadavky na perfektivní stropní systém. Neustále probíhají kontroly betonové směsi, teploty a doby trvání procesu schnutí.  Se stropem DX dostáváte špičkový stavební díl v nejvyšší kvalitě.

O stropu DX


Výhody stropu DX

Ideální obytné klima
Ochrana před hlukem
Spojení stropů
Bodové zátěže
Instalace
Špičková povrchová úprava proti požáru
Suché a just-in-time
Výborná ochrana
Různá řešení detailů
Ekologické

Podpora architektů.

Vývoj individuálních řešení obytných domů. Nenabízíme žádné velkosériové zboží, nýbrž bohaté spektrum promyšlených stavebnin, které mohou být naprosto individuálně přizpůsobeny Vašim požadavkům a přáním. U firmy Dennert najdete odborníky, kteří Vám svými rychlými řešeními a odpověďmi ušetří čas a tedy peníze. Dennert pokrývá od dodání jednotlivých cihel až po kompletní stavební systém prakticky každou myslitelnou fázi projektu.  

Individuální, rychlý, vysoce kvalitní a spolehlivý: Přizvěte Dennert ke svému stavebnímu záměru.


Stavění s betonem

Beton je nejpoužívanějším materiálem na světě – ne pro nic za nic: Stavební díly z betonu splňují předpoklady, které jsou dnes očekávány od moderních stavebních hmot. Beton zadržuje vlhkost a zvuk a zaručuje ochranu proti požáru. Kromě toho beton také tepelně izoluje. Protože je beton přírodní materiál, má velice dobrou ekologickou bilanci a je trvanlivý. Dále je beton považován za vysoce hospodárný. Dennert dodává vysoce kvalitní stavební díly, které se vyrábějí předem v moderních závodech podle Vašich přání.  

Beton je stavební materiál pro život. Další výhody betonu najdete na stránce: beton.org


Rychlá a kompetentní podpora

Jsem rád zodpoví vaše dotazy a my zajistíme pro neformální konzultace. U všech technických otázkách a komerčních odpovědět na náš tým odborníků , k dispozici od pondělí do pátku hodin. 7.30 do 17.00.
Infolinka: +420 318 694 766 mail info@dennert.cz