ATMOS – hotový komín z výroby

Dodávaná délka až 15 metrů v jednom kusu

Protože je hotový komín ATMOS již v závodě vyrobený v plné výšce budovy, může ho tým Dennert na staveništi během několika minut namontovat – zcela bez nákladných montážních opěr nebo lešenářských konstrukcí. Poté je systém okamžitě připravený na připojení topného systému, protože firma ATMOS zabudovala všechny potřebné otvory, čisticí dvířka a přípojky.

ATMOS je komín pro estéty: Hladké vnější plochy šetří omítku nebo nákladné obezdívky. Atraktivní vzhled není ničím rušený, protože hotový komín ATMOS může bez opěr volně přečnívat o 10 m nad poslední držák.

Technické údaje


Výhody komína ATMOS

Nejlépe izolovaný a nesrovnatelně stabilní. Osvědčení o zkouškách dokládá: Hotový komín ATMOS umožňuje v namontovaném stavu volné přečnívání až o 12 m nad poslední strop. V závislosti na typu komína lze v koncovém stavu realizovat až 10 metrů nad poslední držák. Díky stabilní, ohybově tuhé konstrukci od firmy ATMOS nepotřebujete žádné dodatečné upevňovací opatření a ušetříte tedy dost peněz!

Připraveno k provozu v rekordním čase. Protože je hotový komín ATMOS již v závodě vyrobený v plné výšce budovy, může ho tým Dennert na staveništi během několika minut namontovat – zcela bez nákladných montážních opěr nebo lešenářských konstrukcí. Poté je systém okamžitě připravený na připojení topného systému.

Vhodný pro sanaci starých budov. Také při sanaci starých budov prokazuje hotový komín ATMOS plně své výhody: Montáž probíhá v nejkratším čase a jeden komín lze využívat pro několik topenišť. Rovněž praktické: hotový komín ATMOS umožňuje dokonce i tapetování!

Nejvyšší bezpečnost provozu.  ATMOS je z litiny: Komínová šachta nemá žádné styčné a spojovací spáry, které by v průběhu času mohly přestat těsnit. Promyšlená technika Dennert zaručuje dlouholetou bezchybnou funkci komína.

Hladké pohledy. ATMOS je komín pro estéty: Hladké vnější plochy šetří omítku nebo nákladné obezdívky. Atraktivní vzhled není ničím rušený, protože hotový komín ATMOS může bez opěr volně přečnívat o 10 m nad poslední držák.


Rychlá a kompetentní podpora

Jsem rád zodpoví vaše dotazy a my zajistíme pro neformální konzultace. U všech technických otázkách a komerčních odpovědět na náš tým odborníků , k dispozici od pondělí do pátku hodin. 7.30 do 17.00.
Infolinka: +420 318 694 766 mail info@dennert.cz