STEP – rozmanité možnosti pro cestu vzhůru

Prvkové schodiště od firmy Dennert se vždy hodí

Schodiště není pouhé spojení mezi dvěma podlažími – dokáže mnohem víc. Je součástí zařízení domu, nabízí možnost posadit se, slouží jako místo komunikace a nadto je také vizitkou Vašeho osobního životního stylu.

Časově a materiálově náročné bednění, vyztužování a betonování betonových schodů přímo v domě již dnes není v módě. Objednejte si schodiště jednoduše u firmy Dennert. Disponujeme totiž jednou z největších továren na schodiště v Evropě. Zde se za optimálních podmínek a v každém počasí vyrábějí schodiště.

Prvkové schodiště Dennert se dodává hotové a navíc suché a přesné na staveniště. Můžete tedy bez časového prostoje stavět dál, protože schody jsou bezprostředně po upevnění plně zatížitelné a pochozí.

Ať pro vnitřní nebo venkovní prostory, Dennert dodává vysoce přesně vyrobená betonová schodiště, která vycházejí vstříc každému požadavku: jsou zatížitelná, odolná, bezpečná, minimalizují zvuk a jsou opticky přitažlivá. Naše schodiště splňují přísné požadavky protipožární ochrany a předpisy pro ochranu před kročejovým hlukem.

Vždy o stupeň lepší – prvková schodiště Dennert

Maximální preciznost z jedné z největších továren na schodiště v Evropě

Prvková schodiště se vyrábějí jako stavební díly připravené k montáži. Inteligentní výrobní technika umožňuje vyrábět schodiště v přímém provedení, popř. jednou 1/4-točitá, nebo dvakrát 1/4-točitá. Kromě toho lze ke všem variantám realizovat také vhodnou podestu, takže je prakticky pro každý požadovaný půdorys k dispozici dokonalé řešení schodiště.

Prvková schodiště Dennert jsou již z výroby připravena na předpokládané pozdější použití: Vynikající hodnoty zvukové izolace, hladké, resp. ručně vyhlazené podhledy, broušené schodové stupně a zabudované závitové vložky, resp. speciální pouzdra pro montáž ochranného zábradlí.

Montáž schodiště vyřídí tým Dennert za pouhých asi 30 minut. Po montáži je schodiště okamžitě plně nosné a pochozí.


Přehled rozmanitosti schodišť Dennert

1/4-točité

2x 1/4-točité

Přímé

Speciální schodiště


Vždy spolehlivé a inteligentní řešení

Topné schody, protiskluzové schody, hladké schody a schody s ochranou hran

Schodiště Dennert jsou univerzálně použitelná a hodí se pro vnitřní, ale i venkovní prostory. Pro venkovní prostory používáme beton se zvýšenou odolností proti namáhání mrazem. Namrzlé a klouzavé plochy mají vysoký potenciál nebezpečnosti, a proto nabízíme schodiště na přání s temperováním nebo protiskluzovými povrchy.

Všechna schodiště Dennert jsou vyrobena vysoce přesně a bez průhybů na přechodech mezi stupni a podstupnicemi. Je tedy možné snadno a bezpečně položit dlaždice nebo jiné krytiny, které pak trvale a pevně přilnou k tělesu schodiště, a to i při vysokém namáhání.


Výhody schodišť Dennert

Maximální rozmanitost díky inteligentní výrobě. Vždy vhodné řešení pro Vaše individuální plánování: Ať se jedná o 1/4-točité nebo dvakrát 1/4-točité, přímé nebo přímé s nalisovanou podestou – prvková schodiště Dennert se dodávají v neomezených variantách pro každý architektonický požadavek.

Nepřekonatelná přesnost s dokonalou povrchovou úpravou. Téměř každé prvkové schodiště vyrábíme ve vlastním, typově optimalizovaném bednění. Dosahujeme tak vysoce kvalitní koncové úpravy s možností tapetování, vyhlazenými podhledy, přesně tvarovanými přechody mezi stupni a podstupnicemi a slícovaným připojením mezi schodištěm a podestou.

Volný výběr podlahových krytin. Prvková schodiště Dennert nemají žádné vyduté zaoblení na přechodech mezi stupni a podstupnicemi. Nezáleží na tom, pro jakou krytinu se rozhodnete: Keramické nebo kobercové dlaždice mohou být obzvlášť jednoduše položeny a bezpečně přilnou k tělesu schodiště.

Tiché schodiště. Prvková schodiště Dennert významnou měrou přispívají k pohodové atmosféře ve Vašem domově. Efektivní řešení zvukové izolace pro každý typ schodiště a každou montážní situaci pomáhají předcházet zbytečnému hluku.

Odzkoušená typová statika. Odzkoušenou typovou statiku dostáváte se svým schodištěm automaticky jako bezplatný servisní výkon. Společně s Vámi a Vaším architektem nebo projektantem vypracuje plánovací tým Dennert konstrukci schodiště pro Váš dům.

Superrychle namontované, okamžitě použitelné. Ušetřete si dlouhé montážní časy! Prvkové schodiště je osazeno asi za 30 minut a okamžitě po montáži je pochozí.

Špičková integrace. U firmy Dennert jsou všechny výrobky, např. podesta, vždy dokonale navzájem sladěné. Okouzlí Vás zejména promyšlené spojení schodiště a stropu: tak nekomplikovaně a přitom cenově příznivě lze jinak podlahové nástavby sotva realizovat.

Zvláštní staveništní servis. Včasné dodání je pro Dennert samozřejmostí. Autojeřáb a mistr montáže dorazí současně na staveniště a zaručují hladkou montáž. Aby byl zaručen bezpečný a rychlý průběh prací na staveništi, dodává Dennert ke svým schodištím také vhodná zábradlí. Již před začátkem stavby sonduje Dennert možnosti příjezdu a podmínky na staveništi, aby mohl bez problémů proběhnout příjezd autojeřábu a nákladních vozidel.


Rychlá a kompetentní podpora

Jsem rád zodpoví vaše dotazy a my zajistíme pro neformální konzultace. U všech technických otázkách a komerčních odpovědět na náš tým odborníků , k dispozici od pondělí do pátku hodin. 7.30 do 17.00.
Infolinka: +420 318 694 766 mail info@dennert.cz